Danışma Hattımız

· Evlilik kararı
· Evlilik süresince
· Aldatma
· Boşanma
· Çocuk sorunları

212 292 09 49

 
 
 
 

Karikatür

 
 
 
 

Firmalar için Sosyal Sorumluluk Projeleri

· Evlilik Okulu
· Mutlu Evlilik
· Evlilikte Heyecan
· Evlilikte Cinsellik
· Evliliği Kurtarma

 
 
 
   
 
 
   
 

DANIŞMAN Psikolojik Hizmetler Merkezi Uz.Psikolog Alanur Özalp tarafından 1992 senesinde kurulmuştur. Kuruluş bünyesinde Uz.Psikolog ve Psikiatristler danışmanlık ve tedavi hizmeti vermektedirler. DANIŞMAN ayrıca toplumu bilgilendirmeye yönelik seminer ve konferanslar düzenlemekte ve periyodik yayınlar hazırlamaktadır.

DANIŞMAN Psikolojik Hizmetler Merkezi Uz.Psikolog Alanur Özalp tarafından 1992 senesinde kurulmuştur. Kuruluş bünyesinde Uz.Psikolog ve Psikiatristler danışmanlık ve tedavi hizmeti vermektedirler. DANIŞMAN ayrıca toplumu bilgilendirmeye yönelik seminer ve konferanslar düzenlemekte ve periyodik yayınlar hazırlamaktadır.

Uzman Psikolog Alanur Özalp, 1955 yılında Ankara'da doğdu. Üsküdar Kız Lisesi ve DTCF Psikoloji Bölümü mezunudur. 1980 yılında Uzmanlık sınavını veren Alanur Özalp, 1986 yılına kadar A.Ü.Tıp Fakültesi Psikiyatri kliniğinde Klinik psikolog olarak çalıştı. 1998 senesinde ailelere ücretsiz dağıtılan Çocuk Psikolojisi isimli el kitabı ve 2000 yılında ise Abbot sponsorluğunda Canım Babacığım adlı Pediatrik nütrisyon dizisi kitabı yayınlanmıştır.

Misyonumuz: Yaşadığımız çağda insanoğlu, bilince ve bilinçaltına adeta saldıran, milyonlarca uyaranla birlikte varlığını sürdürmek zorunda. Bu sayısız uyarana rağmen mutlu, rahat, huzurlu ve başarılı yaşamak durumunda. Stres gündelik yaşamın çok bilinen olgularından biri. Fizyolojik rahatsızlıklara neden olan mikroplar gibi, ruhsal dengemizin bozulmasına yol açan binlerce uyaran var hayatımızda. Yaşam herkes için, zaman zaman taşınması çok zor bir yük haline gelebiliyor. En sevdiğimiz yakınlarımızla ilişkilerimiz istediğimiz gibi yürümemeye başlar, kendimize duyduğumuz güven duygumuz yok olur, ellerimizin arasından bir şeylerin kaçıp gittiğini düşünür ama buna engel olamadığımızı hissederiz. DANIŞMAN Psikolojik Hizmetler Merkezi böylesi zamanlarda ihtiyaç duyan herkese psikolojik danışmanlık ve ruhsal tedavi verebilmek amacı ile kuruldu. DANIŞMAN'ın temel prensibi en itinalı psikolojik hizmetin mümkün olan en süratli şekilde verilmesi ve tedavi gerektiren durumlara profesyonelce ve en kısa zamanda müdahale edilmesidir. Bu temel prensip doğrultusunda DANIŞMAN Psikolojik Hizmetler Merkezi'nde ruhsal olarak rahatsızlık duyan herkese, haftanın 7 günü, 24 saat hizmet verilmektedir. Merkezimize gelemeyen hastalarımızın tedavi hizmetleri, gereken durumlarda hastaların bulundukları yere gidilerek yapılmaktadır.

 

Eğitimlerimiz

ÇALIŞMA EKİBİMİZ

STAJYER EKİBİMİZ

 

Önemli linkler

www.psikohaber.com
www.alopsikolog.net
www.psiko.tv
www.hiperaktivite.net
www.cinselsorunlar.info www.egitimhizmetleri.com

 
 
 

Gümüş Yılımıza Özel Eğitimimiz

 
 
 
 

Tıklayın Mutlu Evliliğin Sırlarını Öğrenin

 
 
 
 

Karikatür

 
 
 
   
 
 
 

Özel Eğitimlerimiz

 
 
 
 

Ayın Önerileri

·Evlilik ve İş Başarısı ·Evlilik Kararının Alınması
·İkinci Evlilik
·Daha Sonraki Evlilikler
·Evlilikde Çocuk Faktörü
·Üvey Annelik ve Babalık
·Diğer Çocukların İlişkileri
·Menopoz Sorunları
·Evleri Ayırma
·Boşanma Kararı Alınması
·Evlilikte Yaratıcılık
·Evlilikte Cinsellik

 
 
 
 

Evlilikte Etkili
İletişim Oyunu

 
 
 
 

Evlilik Öncesi Testi

 
 
Anasayfa Evlilik sorunları Hizmetlerimiz Köşe yazıları Biz kimiz Projelerimiz